Poslední možnost objednat kurz NVP-OTA Zkouškové otázky (1.11.2021)

Využijte poslední možnost objednat kurz následného vzdělávání na pojištění s názvem: Následné vzdělávání na pojištění – zkouškové otázky Tento program si můžete objednat nejpozději do 16.11.2021. Od 17.11.2021 budou objednávky uzavřeny. Studovat můžete nejpozději do 31.12.2021. Pro rok 2022 s tímto programem již vůbec nepočítáme. 

 

S čím naopak počítáme jsou videokurzy, již máme 17 hodin a v přípravě jsou další 3 témata. Prozkoumejte balíčky 15 hodin podle zkoušky kterou jste absolvovali. Neztrácejte čas teoretickými e-learningy. Dozvíte se tipy z praxe, získáte náskok před ostatními. Poslechněte si výklad od zkušených lektorů, 15 hodin vám uteče jako voda. Nezáleží, kde jste složili zkoušku, vyzkoušejte klidně 1 hodinu. Nakombinujte si kurzy podle svého vlastního výběru. Studujte, co vás zajímá.

Co chystáme na příští rok?

Jsme si vědomi toho, že v lednu 2022 se nás poradci zeptají: „… a co máte nového“? Chystáme témata jako: Pojištění při financování bydlení, Likvidace v případě životního pojištění a největší bomba: Anatomie pro finanční poradce. Nechte se překvapit, je na co se těšit. Stále vybíráme další zajímavá témata a specialisty, kteří mají zájem zvyšovat profesionalitu a prestiž finančnímu poradenství. Jsme rádi, že stále více odborníků nám pomáhá plnit tento nelehký úkol.

Autor příspěvku: David Škvára - jednatel společnosti

Štítky: , ,