O nás

vector-certifikace-tym-transparent-1280

Příběh

Začali jsme jako rodinná firma proto, aby se lidi, kteří jdou na certifikační zkoušku, cítili dobře. Mohli se tak soustředit jen na přípravu a otázky na zkoušce, odcházet ihned s certifikátem a věnovat se své práci. Naše heslo v této oblasti stále zůstává Certifikace s úsměvem

VECTOR Certifikace je:

Všichni pro vás stále pracujeme a své služby vylepšujeme, aby  vás vzdělávání bavilo, bylo pohodlné a prakticky využitelné.

Chceme být první volbou ve finančním vzdělávání a nejlepšími partnery pro finanční poradce. A nejen pro ně.

Podporujeme profesionální finanční poradenství. Poskytujeme vzdělání na míru, které poctivý finanční poradce, s praxí nebo bez, potřebuje pro svou kvalifikaci i činnost nebo trvale udržitelné poradenství a osobní rozvoj.

Zlepšujeme finanční gramotnost. Využít naše know how může využít kdokoliv – laik nebo student, který chce dělat správná životní rozhodnutí a rozumět financím. 

Máme vlastní IT systémy a zázemí. Umíme být rychlí, efektivní, uživatelsky přívětiví a využíváme moderní technologie a služby, nové trendy a směry.

Zakladatelé Jakub, David a Mirek

Hodnoty

EFEKTIVNĚ

Na nic si  nehrajeme. Věci řešíme co nejrychleji, ale přitom pečlivě, efektivně, flexibilně a přátelsky. Nezdržujeme tak ani vás ani sebe a všichni jsme se mohli dále rozvíjet a učit.

 

PODLE VAŠICH POTŘEB

Po celou dobu jsme s vámi v kontaktu, poskytujeme služby podle zájmu a potřeb našich klientů. Školíme i zkoušíme prezenčně i online, pořádáme konference i webináře, účastníme se kongresů. Spolupracujeme s profesionály, kteří mají zkušenosti. Sledujeme trendy.

 

S RESPEKTEM K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Díky moderním technologiím spolupracujeme efektivně na dálku a jsme spolu stále v kontaktu. Vzájemně se doplňujeme. Tím ušetříme čas i benzín  a chráníme i životní prostředí. Netiskneme papíry. Vše řešíme co nejvíce digitálně. Když je ale třeba se potkat osobně, není to problém. 

Jsme tým

Ing. Miroslav Škvára, MBA 

Vše začalo díky zkušenostem Mirka (táty Jakuba a Davida), který se více jak 30 let pohybuje aktivně na finančním trhu (pracuje jako finanční poradce, vydává knihy, učí….).  Má na starost obchod, spoustu kontaktů a zkušeností a znalostí. Je naším moderátorem a odborníkem. 

Ing. Jakub Škvára

Vystudoval ČVUT, má roční programátorskou zkušenost z Londýna a také zkušenosti z globálních startupů. Jakuba zajímají nové technologie, umí perfektně programovat a přemýšlet i uživatelsky. Neustále přichází s novými technologiemi a nástroji ze zahraničí. To nám umožňuje být efektivní, flexibilní a rychlí.

Ing. David Škvára

David se stará o marketing a obchod a stal se také finančním poradcem. Vystudoval ČVUT a VŠE. Má kladný vztah k sociálním sítím, rád se učí novým věcem a má rád výzvy. Dbá o to, aby naše nabídka měla šmrnc a dávala smysl. Vždy trvá na tom abychom poskytovali klientům maximální kvalitu. 

Ing. Libuše Cvaková

Ve finanční skupině získala 17tileté zkušenosti s různými druhy finančních produktů se zaměřením na procesy, jak ve vztahu k produktům, tak i směrem k finančním poradcům a makléřským společnostem. I ve VECTORU prošla vším – zajišťováním certifikací, komunikací s klienty  a obchodními partnery. Nyní pracuje na různých projektech.

Michaela Špačko

Míša je dalším členem týmu od roku 2020. Pečlivě zajišťuje podporu a telefonickou i mailovou komunikaci. Koordinuje certifikace, zejména s jednotlivci – poradci i komisaři. Naši klienti oceňují její přívětivost a trpělivost při každodenním zodpovídáním dotazů.

Michael Bíba

Je studentem VŠE a pomáhá nám se zpracováním certifikací a péčí o komisaře. Získáváme tak navzájem cenné podněty.

Každý rok pořádný pokrok

Zajímáme vás?