Novinka: Profi balíček anebo Základní balíček následného vzdělávání (25.3.2022)

Vzhledem k přibývajícímu počtu hodin video kurzů následného vzdělávání na pojištění jsme si pro vás v tomto týdnu připravili novinku. Nyní máte na výběr z více jak 26 hodin videí na následné vzdělávání a bylo třeba videa trošičku rozdělit a vám balíčky připravit podle nejlepšího vědomí a svědomí. Při objednávání balíčku a zadání vašeho typu certifikace vám bude nabídnut Profi balíček anebo jeho neméně kvalitní bráška Základní balíček.

Profi balíčku, který je ideální pro manažery a profíky v oboru vždy naleznete naše čerstvé novinky a to: Anatomie pro finanční poradce – úrazLikvidace pojistných událostí v životním pojištění, Pojištění majetku a odpovědnosti občanů v praxi, Cestovní pojištění (v době covidové) a další budou přibývat.

Základním balíčku ideálním pro nováčky a začínající poradce naleznete videa, které máme v nabídce o trochu déle, ale nejsou o nic míň atraktivní.

Kromě toho si můžete složení balíčku vždy upravit dle vlastních preferencí. Myslete ale na to, aby složení splňovalo zákonné podmínky. Mrkněte na návod jak složit balíček 15 hodin na pojištění. Už 19.4. se můžete těšit na Pojištění vozidel a analýza potřeb s Martinem Podávkou.

Autor příspěvku: David Škvára - jednatel společnosti

Štítky: ,