Certifikace konaná dne 21. září 2017 v Praze (21.9.2017)

Šestý termín ze sedmi plánovaných zářijových certifikací Vectoru se konal dne 21.9.2017 v hotelu ILF v Praze.

Jednalo se o otevřený termín, kterého se zúčastnilo celkem 11 poradců, kteří vykonali zkoušku na doplňkové penzijní spoření (DPS) a více než 30 účastníku souhrnné zkoušky.

Většina účastníků využila možnosti zúčastnit se dopoledního přípravného semináře, který slouží k zopakování znalostí a přispívá k následnému úspěšnému vykonání zkoušky. To se projevilo již odpoledne při zkoušce.

Zkouška se nepodařila pouze jednomu účastníkovi na DPS a třem účastníkům souhrnné zkoušky. Celkový výsledek byl skvělý a bylo vidět, že tento kolektiv přípravu nepodcenil! Již podruhé vyhodnotila zkušební komise odevzdaný test na 100 %, poprvé to bylo 19.9.2017 v Brně. Vector tedy nyní eviduje dva exkluzivní výsledky testu.

Poslední zářijový termín se opět koná certifikace v hotelu ILF a to již v úterý 26.9.2017. Vector nyní plánuje termíny pro rok 2018, abychom uspokojili zvýšenou poptávku po certifikacích na DPS a spotřebitelské úvěry. Většina z těch 5.800 certifikovaných poradců, se kterými jsem se setkávali od roku 2013 se nám nyní vrací a chce vykonat po pěti letech opět zkoušku na penzijní produkty.

Autor příspěvku: Ing. Miroslav Škvára, MBA - vedoucí obchodního oddělení

Štítky: , , ,