VECTOR certifikoval v Brně GOLEM FINANCE s.r.o. (19.9.2017)

Společnost GOLEM FINANCE s.r.o. si u Vectoru objednala uzavřený termín zkoušky, který se uskutečnil 19. září 2017 v Brně.

V Kongresovém sále BOBYCENTRA se nejprve konal dopolední seminář zaměřený na spotřebitelské úvěry. První část semináře vedl Ing. Miroslav Červenka (viz foto), druhou praktickou část si připravil Ing. Miroslav Škvára, MBA. Cílem semináře je zopakovat základní principy, spotřebitelských úvěrů, probrat případové studie a upozornit na časté chyby.

Jedná se o náročnou tříhodinovou zkoušku. Proto měli makléři z Golemu k dispozici E-learning a také speciální E-book s otázkami a odpověďmi na dotazy, které Vector dostává průběžně na „chat„. A kvalitní příprava se projevila již při následné zkoušce, která začala ve 13 hodin.

Tříčlenná zkušební komise ihned vyhodnotila písemné testy. Celková úspěšnost celé skupiny byla skvělých 92 %. První odevzdaný test byl již po třicetišesti minutách od zahájení zkoušky. Jedna účastnice excelovala se stoprocentním výsledkem. Poslední test byl odevzdán ještě 54 minut před řádným ukončním zkoušky (180 minut): proto se komise mohla ihned pustit do práce. Radost ze svého týmu byla vidět i na jednateli společnosti Liboru Ostatkovi. I on se zúčastnit zkoušky s výborným výsledkem.

Všichni zúčastnění si byli vědomi toho, že absolvovali náročnou zkoušku a že patří mezi ty, kteří zkoušku neodkládají na další měsíce. A ještě jeden úctihodný výkon na konec. Oddělení IT Vectoru vyhodnotilo, že v E-learningu bylo vykonáno jedním účastníkem 515 úspěšně dokončených testů (jedná se o kombinaci dílčích a celkových testů). Zkušební testy dostává akreditovaná osoba a povinna je používat včetně generátoru náhodného výběru.

A již 26. září 2017 se zástupci Vectoru setkají opět s makléři GOLEM FINANCE s.r.o. v Praze v hotelu ILF.
Všem úspěšným makléřům z týmu GOLEM FINANCE s.r.o. gratulujeme.

Autor příspěvku: Ing. Miroslav Škvára, MBA - vedoucí obchodního oddělení

Štítky: ,