Vydařená certifikace v Praze (22.8.2017)

I v době letních prázdnin se aktivity Vectoru nezastavily. V úterý 22. srpna 2017 se konala v Hotelu ILF v Praze 4 certifikace na doplňkové penzijní spoření.

Jednalo se o otevřený termín, kterého se zúčastnilo celkem 39 poradců. Většina účastníků využila možnosti zúčastnit se dopoledního přípravného semináře, který slouží k zopakování znalostí a přispívá k následnému úspěšnému vykonání zkoušky. To se projevilo již odpoledne při zkoušce.

Celková úspěšnost této skupiny byla krásných 95%. Tříčlenná zkušební komise ihned vyhodnotila písemné testy. Již za 15 minut poté, co odevzdal test poslední účastník, zazněl učebnou potlesk, bylo důstojné a slavnostní vyhlášení výsledků. Pro poradce je to další krok ke zvyšování profesionality. A tištěný certifikát, s platností na 5 let, který obdrží úspěšný účastník ihned po zkoušce má svoji velkou váhu. Znovu jsme se o tom přesvědčili na této úspěšné certifikaci.

Vector certifikoval celkem již 5 788 osob, což nás řadí k předním certifikačním autoritám, které byly ČNB pro tuto činnost akreditovány. Již nyní máme v nabídce termíny certifikací na penzijní produkty i spotřebitelské úvěry až do ledna 2018.

 

 

Autor příspěvku: Ing. Miroslav Škvára, MBA - vedoucí obchodního oddělení

Štítky: , ,