VECTOR Certifikace na konferenci Broker kongres 3.11.2016, Téma: spotřebitelské úvěry (7.11.2016)

Společnost VECTOR certifikace s.r.o. přivítala možnost zúčastnit se 3. listopadu 2016 Broker kongresu v Praze. Opět na stánku nabízela odbornou literaturu vhodnou pro další vzdělávání poradců za kongresové ceny. Během dne zodpověděli zástupci Vectoru mnoho dotazů na již probíhající certifikace na doplňkové penzijní spoření s ČSOB Penzijní společností.

stanek-Vector

Lektor finanční gramotnosti a spolupracovník Vectoru –  Ing. Miroslav Škvára, MBA

Některé dotazy směřovaly již k možnosti vykonání zkoušky odborné způsobilosti na spotřebitelský úvěr. V závěru dne proběhl křest publikace Finanční gramotnost 2016, jejímž autorem je spolupracovník Vectoru, lektor Miroslav Škvára. Role kmotra publikace se ujal Ing. Michal Knapp – generální ředitel a předseda představenstva Broker Trust a.s.

krestFG

Finanční gramotnost křtí Ing. Michal Knapp – generální ředitel a předseda představenstva Broker Trust a.s.

Více o publikaci naleznete na webu – www.kurzyfg.cz. Kniha bude na vypsaných open termínech certifikací i nadále nabízena za zvýhodněnou cenu 320 Kč včetně DPH, stejně jako na kongresu.

krestFG

Kniha pokřtěna…

Autor si přeje, aby se Finanční gramotnost 2016 stala vítaným pomocníkem pro finanční poradce, kteří to se svoji profesí „myslí vážně“.

V rámci kongresu poskytl Vector do losování 3 vouchery na školení a certifikaci.

img_3671
Vítězka jednoho z voucherů: Aneta Mitisková

Autor příspěvku: David Škvára - jednatel společnosti

Štítky: , , ,