Následné vzdělávání pro rok 2022 (3.1.2022)

Začátek roku je obvykle volnější z hlediska obchodů. Využijte volný čas v lednu a únoru ke vzdělávání. V nabídce najdete nyní 17 hodin video kurzů. Balíček si sestavte podle toho, jakou máte splněnou zkoušku. Nezáleží, kde jste zkoušku absolvovali, následné vzdělávání můžete splnit u kterékoli akreditované osoby.

 

Vzdělávání je celoživotní proces. Neztrácejte čas klikáním e-learningu na počítači. Poslechněte si výklad přímo od lektora ať už jste ve vlaku, v kavárně při čekání na schůzku, nebo doma u chytré televize. Vzdělávejte se efektivní a moderní formu. A hlavně, nabyté znalosti začněte ihned používat v praxi. Složení balíčku můžete libovolně měnit. Složte si svůj balíček vzdělávání.

I my ve VECTORU se stále učíme a vylepšujeme nově připravované lekce. Našimi kurzy prošlo tisíce absolventů. Kurzy jsou zaměřeny na praktická témata jako: legislativní změny, soudní judikatura, pojišťovací praxe, příklady pojistných událostí, příklady plnění a likvidace, statistiky událostí, dotazy klientů, příklady různých požadavků klientů, na co si dát pozor, zkušenosti zprostředkovatelů, trendy do budoucna… Kurzy jsou nezávislé, doporučení produktu pro klienta necháváme na vás. I nadále rozšiřujeme nabídku a připravujeme další témata. Podívejte se na náš veřejný Youtube kanál.

Rádi přivítáme další odborníky z praxe. Znáte analytika, který se rád podělí o své mnohaleté zkušenosti? Jste lektor? Profík v oboru? Nebo vzdělávací společnost? Přidejte se k nám a staňte se nezávislým lektorem VECTORU. Hledáme experty, kteří mají rádi svoji svobodu a na které se můžeme spolehnout. Spojuje nás poslání zlepšit finanční vzdělání v ČR. Neustále inovujeme a naplňujeme očekávání našich zákazníků na sto procent. Pokud sdílíte stejné hodnoty, jste na správném místě. Hledáme posilu do týmu: Lektor/-ka.

Vaše náměty a doporučení jsou pro nás velmi cenné. Věříme, že se naše vzdělávací programy stanou užitečným nástrojem pro rozvoj poradců. Následné vzdělávání není kampaní za splněním 15 hodin. Vzdělávání vám pomůže stát se profesionálem a oslovit další klienty.

Nemusíte se ale bát, že naši nabídku nebudeme průběžně doplňovat o další zajímavá témata. Již nyní připravujeme například tyto novinky, v podobě moderovaných rozhovorů s odborníkem:

  1. Anatomie pro zprostředkovatele pojištění
  2. Likvidace v životním pojištění
  3. Cestovní pojištění v aktualizované podobě pro rok 2022
  4. Pojištění majetku a odpovědnosti
  5. Legislativa v pojištění

Autor příspěvku: David Škvára - jednatel společnosti

Štítky: , ,