Objednej nyní, studuj po celý rok (1.2.2023)

Do roku 2023 vstoupil tým Vectoru s aktualizovanou nabídkou programů následného vzdělávání v podobě studiových rozhovorů s odborníky. První měsíce roku bývají obchodně slabší. Využijte proto naší nabídky už zkraje roku, objednejte balíček 15 hodin nyní a studovat můžete až do 31.12. S objednávkami se nám množí také dotazy:

1) Je možné balíček nyní koupit a projít jednotlivá témata až v průběhu roku?
ANO, balíček si můžete objednat nyní, využít aktuální nabídky a studovat postupně.

2) Je možné balíček nyní objednat a zaplatit až v průběhu roku?
ANO, můžete zadat promo kód, vytvořit objednávku a zaplatit kdykoli v průběhu roku. (Pozn. Přístup k obsahu získáte až po zaplacení.)

3) Pokud za vás hradí kurzy zaměstnavatel (tj. po zadání promo kódu se ukáže cena 0 Kč), jsou kurzy zpřístupněny ihned, a proto objednávku již nelze měnit. Rozmyslete si tedy dobře, co si objednáte. Bod 1) přitom platí i pro vás.

Balíček 15 hodin

Ale máme ještě jedno upozornění. V průběhu ledna 2023 jsme natočili další 3 zajímavé novinky, které budou součástí letošních balíčků v průběhu března 2023.

Novinky od března 2023

  • Právní aspekty odborné péče v praxi – Mgr. Peter Truska 2,5 hodiny
  • Velká pojistná rizika v praxi – Ing. Gustav Vacek 1 hodina
  • Úvod do pojištění podnikatelů – Ing. Marek Šíma 1 hodina

Co z toho vyplývá? Můžete si již nyní objednat balíček, využít nabídky a postupně projít všechna témata a získat osvědčení. Nebo můžete počkat do března a objednat si nejnovější balíček se 3 novinkami.

Pro obě varianty platí: To, že získáte osvědčení třeba v únoru znamená, že jste splnili konkrétní program, ale účastník má přístup k obsahu až do 31.12.2023, což považujeme za přidanou hodnotu, kterou našim zákazníkům, nabízíme.

Autor příspěvku: David Škvára - jednatel společnosti

Štítky: , ,