Certifikace na jihu Čech (7.9.2017)

Ve čtvrtek 7. září 2017 se lektorský tým Vectoru rozjel tentokrát na jih, do Českých Budějovic. Jednalo se o otevřený termín, kterého se zúčastnilo celkem 33 poradců. Zde, ve Školícím centru na Lannově třídě, se konal nejprve dopolední seminář zaměřený na spotřebitelské úvěry.

Seminář, který začal v 9 a skončil před 12. hodinou, slouží především ke zopakování znalostí a přispívá k následnému úspěšnému vykonání zkoušky. Bylo zodpovězeno mnoho dotazů, které se týkaly především případových studií. Lektor Miroslav Škvára upozornil i na některé výpočty, které se objevily jako dotazy od poradců na našem chatu. A ve 13.00 hodin již zahájila předsedkyně zkušební komise Ing. Jaroslava Holasová, MBA zkoušku odborné způsobilosti.

Tříčlenná zkušební komise ihned vyhodnotila písemné testy. Celková úspěšnost této skupiny byla 88%. První odevzdaný test byl již po padesáti minutách. Vyhlášení výsledků bylo důstojné a slavnostní. Všichni zúčastnění si byli vědomi toho, že absolvovali náročnou zkoušku a že patří mezi ty, kteří zkoušku neodkládají na další měsíce. Kdo termín zkoušky odkládá, musí sledovat, k jakému datu ČNB aktualizuje otázky, přičemž již proběhly dvě aktualizace, k 1.8. a 1.9.2017.

A již v úterý 12. září se zástupci Vectoru setkají s poradci v Brně na dalším termínu certifikace. Tentokrát je místem zkoušky BOBYCENTRUM, které tradičně používá Vector a plánuje zde i další termíny certifikací v letošním i příštím roce.

Všem gratulujeme.

Autor příspěvku: Ing. Miroslav Škvára, MBA - vedoucí obchodního oddělení

Štítky: ,