Aktuální situace – termíny certifikačních zkoušek se konají dle plánu (2.10.2020)

V souvislosti s vývojem situace a následně nařízeným nouzovým stavem, který vstoupí v platnost 5.10.2020 z důvodů zhoršující se situací s koronavirem (COVID – 19), bychom vás rádi informovali následovně:

Rádi bychom Vás ubezpečili, že zkoušky odborné způsobilosti u nás probíhají dle plánu vypsaných termínů a všechny vypsané termíny se budou konat dle plánu. Jejich zrušení nevyplývá z žádného z vydaných vládních usnesení. Na certifikacích je nutné dodržovat nařízená hygienická opatření a mít nasazenu roušku nebo jiný ochranný prostředek na ústa a nos. Nově je nutné dodržovat povinnost rozestupu mezi účastníky dva metry s maximálním počtem nepřevyšujícím 100 osob. Tomu nyní přizpůsobujeme uspořádání ve zkušebních místnostech.

Vzhledem k vzniklé situaci se mohou všichni účastníci zdarma přehlásit na pozdější termín přímo v uživatelském účtu nebo na e-mail podpora@vectorcertifikace.cz

Co se týka konce přechodného období na certifikace na pojištění je toto datum uvedeno přímo v zákoně a proto by musela být schválena novela zákona. Zatím není jisté, zda se toto přechodné období posune. Sledujeme aktuální informace a v případě posunutí přechodného období bychom informovali všechny účastníky.

Do konce přechodného období na pojištění zbývá posledních 10 týdnů!

Autor příspěvku: Ing. Jakub Škvára - jednatel společnosti

Štítky: ,