Registrace a přihlašování účastníků přímo v administraci pro společnosti (24.9.2018)

Připravili jsme 3 novinky, které usnadní práci a zjednoduší agendu spojenou s administrací přihlášených účastníků pro firemní zákazníky:

  1. Registrace nového účastníka – nyní lze přihlašovat zcela nové účastníky přímo z administrace pro společnosti. (Tato funkce je dostupná pouze pro firmy, které hradí zkoušky za účastníky fakturou.)
  2. Přihlášení účastníka na novou zkoušku – Účastníky, kteří již jsou registrováni v našem systému lze nově přihlásit na nový (další) typ zkoušky. (Opravné zkoušky není třeba odlišovat, vše za vás zkontrolujeme a upravíme na naší straně. Tuto možnost není možné zvolit pouze pokud má účastník aktivní e-learning nebo je již na daný typ zkoušky přihlášen.)
  3. Změna termínu – Můžete změnit termín (nejpozději 5 pracovních dní před termínem zkoušky dle zkouškového řádu) pod záložkou „Účastníci plánovaných termínů“ lze přihlášenému poradci zvolit nový termín tlačítkem Změnit termín. Možnost změnit termín mají zároveň i všichni účastnící zkoušek přímo ve svém e-learningu.

 

Administrace pro společnosti

Náhled přehledu v administraci

Bonus: Po dnešním zkouškovém termínu se v záložce „Účastníci proběhlých termínů“ zobrazí také účastníci se stavem NEPŘÍTOMEN (ti, kteří na certifikace nedorazili, nebo se omluvili po lhůtě bez lékařského potvrzení) a OMLUVEN (ti, kteří se omluvili s lékařským potvrzením).

Přejeme příjemné užívání. Děkujeme za případnou zpětnou vazbu.

Upozornění: Tyto funkce jsou dostupné pouze pro firemní zákazníky, kteří mají s VECTOR Certifikace uzavřenou platnou smlouvu.

Autor příspěvku: Ing. Jakub Škvára - jednatel společnosti

Štítky: , ,