Odložení certifikací a prodloužení přístupu do online přípravného kurzu na certifikace (30.3.2020)

 

Vládní opatření nám bohužel znemožnila se s Vámi potkat na certifikacích, které jsme prozatím museli zrušit (respektive odložit). Dokud nebudou omezení odvolána, budeme se jim muset přizpůsobit. Proto v případě, že rušíme termín, jsou nyní všichni účastníci dotčené zkoušky přesunuti na prozatímní termín a následně osloveni e-mailem.

Zůstáváme tedy s Vámi v kontaktu a ihned jakmile bude povoleno shromažďování osob, budeme všechny dotčené e-mailem opět kontaktovat.

Plánujeme vypsat dostatek termínů, na které se budete moci zdarma přihlásit.

 

Prodloužení přístupu do online přípravného kurzu na certifikace

Rádi bychom Vám vyšli ještě dále vstříc a podpořit Vás v této nelehké situaci. Připravili jsme pro Vás následující úlevy: 

  • Pozastavili jsme urgenci plateb do té doby, než vypíšeme nové termíny certifikací.
  • Posouváme termíny zrušených certifikací tak, abyste měli stále přístup do online přípravného kurzu na certifikaci a mohli studovat.
  • Pokud Vám vyprší přístup do online přípravného kurzu na certifikaci, napište nám a my Vám přístup zdarma prodloužíme na další 2 měsíce.
  • V případě, že byste se chtěli připravit na zkoušku, ale zatím se nechcete hlásit na konkrétní termín, kontaktujte nás a my Vám zpřístupníme zdarma náš online přípravný kurz na certifikaci.

 

Časté dotazy:

Uvažuje se o skládání zkoušek na dálku, např. prostřednictvím videopřenosu?
Dle zákona se odborné zkoušky skládají za dohledu zkušební komise v prostorách určených ke konání odborných zkoušek, a proto bohužel nelze skládat zkoušky na dálku.

Bude kvůli aktuální situaci odložen termín pro složení zkoušek na pojištění?
Konec přechodného období pro odborné zkoušky na pojištění (1.12.2020) je dán přímo v zákoně. Případnou změnu tedy musí projednat a schválit poslanecká sněmovna. Sledujeme aktuální situaci a v případě změny tohoto termínu bychom Vás informovali.

 

Zdraví našich spolupracovníků a účastníků certifikací je pro nás nejdůležitější. Doufáme, že se situace co nejdříve zlepší.

Všechny účastníky zrušených termínů budeme informovat pomocí e-mailu a na našich webových stránkách.

Autor příspěvku: Ing. Jakub Škvára - jednatel společnosti

Štítky: