MULTI termíny jsou tady! Na jednom místě můžete složit jakoukoliv zkoušku, kterou si vyberete. (18.7.2017)

V rámci zkvalitňování služeb jsme pro vás připravili MULTI terminy zkoušek. Nyní nabízíme vykonání 5 různých typů certifikační zkoušky. Jedná se o doplňkové penzijní spoření, vázaný spotřebitelský úvěr, úvěr jiný než na bydlení, úvěr na bydlení a souhrnná zkouška na spotřebitelské úvěry.
Abychom mohli, nejenom v Praze a Brně, uspokojit poptávku po všech typech zkoušky, bude nově možné v jednom dni a na jednom místě nabídnout vykonání jakékoliv zkoušky. Zkouška bude organizována tak, že zahájení proběhne v jeden čas. Většinou zkouška začíná ve 13 hodin. Každá jednotlivá zkouška má předepsaný časový limit, který je 90, 120 nebo 180 minut. Vyhlašování jednotlivých zkoušek bude provedeno ihned po vykonání zkoušky. I nadále se bude jednat o klasickou písemnou zkoušku, kdy má každý účastník originální sadu otázek vytvořené generátorem náhodného výběru dle požadavků ČNB.

Poprvé bude tento nový model zkoušky pilotně vyzkoušen 22.8.2017 v Praze. Co se týká přihlašování, tak již máme připraven náš rezervační systém tak, že si zájemce může zvolit termín zkoušky a následně, o který typ zkoušky má zájem. V některých případech bude možné objednat také dopolední seminář a E-learning. Dopolední seminář je vždy zaměřen pouze na jeden typ zkoušky a koná se vždy od 9 do 12 hodin v místě zkoušky.

Předpokládáme, že zájemci přivítají tuto možnost, která umožní lépe plánovat čas vykonání zkoušky. Na zkoušku může přijít více poradců z jedné firmy, i když mají různé zkoušky a zvýší se tím počet termínů, které budeme vypisovat v regionech. Systém otevřených termínů a přidělování slevových promo kódů se nám osvědčil a budeme ho i nadále aplikovat. Do konce roku očekávejte další vylepšení především v oblasti E-learningu na spotřebitelské úvěry, kde chystáme zajímavé statické údaje, které vám budou pomáhat při přípravě na zkoušku a šetřit váš čas.

Autor příspěvku: Ing. Miroslav Škvára, MBA - vedoucí obchodního oddělení

Štítky: ,