Aktuální situace ohledně termínů certifikací (17.3.2020)

 

V tuto chvíli jsme vzhledem k vývoji situace v souvislosti s koronavirem (2019-nCoV) a dalších nařízení vlády pro ochranu zdraví účastníků zrušili všechny termíny certifikací do konce března.

Co se týká termínů certifikací v dubnu a následujících měsících, sledujeme každý den situaci ohledně opatření. Jakmile bude karanténa a další opatření proti šíření nákazy zrušeny, plánujeme vypsat dostatek termínů, na které se budete moci zdarma přihlásit.

Zdraví našich spolupracovníků a účastníků certifikací je pro nás nejdůležitější.

Všechny účastníky zrušených termínů budeme informovat pomocí e-mailu a na našich webových stránkách.

 

Doporučujeme mezitím tuto dobu využít k přípravě na certifikační zkoušky a proto jsme připravili videokruzy, které můžete využít ze svého domova pro samostudium na certifikace na pojištění:

 

Videokurz na pojištění – teoretická část

Videokurz pro pojišťovací zprostředkovatele, kde vám zkušený lektor představí srozumitelně a přehledně nejdůležitější témata a vysvětlí nejtěžší otázky – bez stresu, biflování a mnoha hodin studia. Obsahuje 146 minut výkladu lektora.

Více o videokurzu na pojištění – teoretická část

 

Videokurz na pojištění – praktický trénink

Kurz jsme rozdělili do 6 kapitol, podle tematických oblastí. V každé kapitole vám do hloubky vysvětlíme ty nejtěžší testové otázky. Videobloky obsahují maximum informací, které potřebujete znát ke zvládnutí chytáků, na kterých vyhoří více než dvě třetiny účastníků.

Více o videokurzu na pojištění – praktický tréning

 

Kurzy budete mít k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu na mobilu, tabletu nebo PC.
Lektor Vectoru přijde za vámi na váš monitor a pomůžeme vám s přípravou.

Autor příspěvku: Ing. Jakub Škvára - jednatel společnosti

Štítky: