Vzdělávací portál

VZDĚLÁVACÍ PORTÁL

Portál pro poradenské společnosti, které chtějí vzdělávat efektivně a na dálku.

ONLINE KURZY

Ve vzdělávacím portálu máte možnost vytvářet online kurzy podle vašich představ! Kurzy jsou rozdělené do samostatných lekcí. Obsah může být textový, obrázky a další interaktivní prvky jako například video a PDF.

testování

Využijte možnosti přidat ke každému kurzu libovolný počet testů a 1 závěrečný test. Testy mohou obsahovat otázky s jednou anebo více správnými odpověďmi. Ke každému testu můžete nastavit vlastní podmínky vyhodnocování. Testy se generují náhodně ze souboru otázek. U testů lze nastavit spuštění testu 1x za den.

CERTIFIKÁTY

Odměňte účastníky po úspěšném absolvování kurzu unikátním personalizovaným certifikátem! Do libovolné grafické šablony (například v PDF) automaticky vložíme osobní údaje.

ADMINISTRACE

V zabezpečeném rozhraní můžete spravovat seznam účastníků, vytvořené objednávky, absolvované kurzy, certifikáty, vkládání poznámek.

NOTIFIKACE

Dejte účastníkům kurzu vědět, že vám na nich záleží. Odesílejte personalizované emaily při různých událostech v systému jako například vytvoření objednávky nebo absolvování závěrečného testu.

BRANDING

Okouzlete účastníky vaší korporátní identitou. Celý portál oblečeme do vašich barev, přidáme vaše logo a dokonce můžeme aplikaci umístit i na vaši doménu.

"Implementací vzdělávacího portálu jsme ušetřili desetitisíce korun měsíčně za školitele a školicí místnosti a snížili jsme dobu od kdy může nový zprostředkovatel nabízet naše produkty z týdnů na hodiny."
Jiří
Platform manager

První měsíc zdarma!​

Vzdělávejte efektivně, jednoduše a na dálku.​

Zanechte nám kontakt, my se vám obratem ozveme zpět.

FAQ - Často kladené otázky​

Řešíte každý rok proškolování na AML a GDPR? Potřebujete proškolit nováčky na nové produkty? Hledáte možnosti jak vyřešit povinné následné vzdělávání na pojištění?

Tyto a další situace dokážete jednoduše vyřešit vlastním kurzem přímo v portálu.

Pro nastavení přístupu do portálu nás prosím kontaktujte

Abychom vám ušili nabídku přímo na míru, kontaktujte nás. 

K vytváření kurzů a vkládání textů, obrázků a videí nemusíte umět programovat! Se vším vám pomůžeme a poradíme jak na to.

Mohlo by Vás zajímat

Videokurz na pojištění – teoretická část

Videokurz na pojištění – teoretická část

Přípravný seminář na Certifikaci – pojištění

Přípravný seminář na certifikaci – pojištění

Pojistné zkoušky

Pojistné zkoušky

Pozn. Informace uvedené na této stránce vyjadřují názor pracovníků VECTOR Certifikace s.r.o. Soud a případně i pracovníci České národní banky mohou zaujmout odlišný názor. Absolvování kurzu nenahrazuje vykonání odborné zkoušky u akreditované osoby.