Online přípravný kurz na Certifikaci

Online přípravný kurz na Certifikaci doporučujeme pro efektivní přípravu na certifikační zkoušku a její úspěšné složení.

 

Pro koho je kurz vhodný

Kurz je určen pro všechny zájemce o certifikace. V objednávce termínu certifikace máte automaticky možnost kurz zakoupit. V případě, že se připravujete na zkoušku u jiné akreditované osoby můžete si náš kurz objednat za 250 Kč včetně DPH.

 

Výhody a obsah online přípravného kurzu na Certifikaci

Vyvinuli jsme pro vás intuitivní prostředí, kde se můžete seznámit se všemi otázkami i jednotlivými oblastmi, které jsou předmětem zkoušky. Tyto znalosti si můžete hned ověřit ve cvičných testech po kapitolách i ve velkém souhrnném testu, který je generován ve stejné struktuře a ze stejných otázek jako u reálného testu. Struktura kapitol se liší dle zákonných požadavků na daný typ zkoušky.

  • Obtížnost otázeksemafor – v kurzu je u otázek uvedena obtížnost na škále Jednoduchá (zeleně), Střední (oranžově) a Složitá (červeně) na základě několika milionů vyplněných otázek všech našich zákazníků. Pomůžeme vám tak lépe se orientovat při vaší přípravě.
  • Vysvětlující texty u otázek – u složitějších otázek jsou uvedeny vysvětlující texty, aby bylo jasné, z čeho jsou správné odpovědi odvozeny. Při přípravě je můžete také skrýt a otestovat si, jestli vysvětlení znáte.
  • Testy jsou rozděleny na menší kapitoly – není nutné skládat pouze celkové testy s mnoha otázkami jako na zkoušce, rozdělili jsme látku do několika menších kapitol, kde lze skládat testy s méně otázkami.
  • Možnost vypnout a zapnout zobrazení správných odpovědí – všechny otázky je možné procházet se zobrazenými správnými odpověďmi nebo je možné správné odpovědi skrýt a testovat se na jednotlivých otázkách.
  • Přístup ihned – zájemci o studium nemusí čekat, než dojdou peníze na účet, přístup do kurzu je umožněn ihned.

 

Typy online přípravných kurzů na Certifikaci

Všechny kurzy kromě Doplňkového penzijního spoření je možno koupit samostatně i jako součást certifikace:

 

Cena kurzu

Cena kurzu je 250 Kč včetně DPH a objeví se ve formuláři Objednat online přípravný kurz na Certifikaci nebo na stránce Objednat termín certifikace, jejíž cenu rovněž navýší o 250 Kč. Nezapomeňte při objednávce termínu certifikace na zadání promo kódu vaší společnosti. V případě, že s námi nemáte sjednán promo kód, kontaktujte nás s informacemi o počtu účastníků kurzu a my vám připravíme promo kód se slevou.

 

FAQ – často kladené otázky

1. Kde najdu online přípravný kurz na Certifikaci?

Kurz najdete po přihlášení do uživatelského účtu, po jeho objednání, buď přímo pod daným termínem certifikace nebo pod objednaným typem online přípravného kurzu. Po kliknutí na zelené tlačítko testy najdete jak celkový test, tak jednotlivé kapitoly se všemi otázkami a dílčími testy.

 

2. Online přípravný kurz na Certifikaci – samostatně nebo jako součást objednávky na termín certifikace?

K vytvoření objednávky je třeba mít vytvořen uživatelský účet.

Při objednávce certifikace je možnost zaškrtnout a tím i objednat políčko Zájem o online přípravný kurz na Certifikaci, který se pak stane její součástí. Pokud je objednávka na certifikaci aktivní, je aktivní i kurz. Po absolvování zkoušky se kurz automaticky zneaktivní.

Kurz je možno objednat také samostatně na 2 měsíce od vytvoření objednávky a to ve vašem uživatelském účtu přes tlačítko Objednat online přípravný kurz na Certifikaci. Chcete si testy zkusit, dát si dostatek času na přípravu a termín certifikace ještě není vypsaný? Nebo jste slyšeli, že je náš online přípravný kurz na Certifikaci jedinečný, chcete ho využít ke své přípravě a nic víc od nás nepotřebujete? Pak je pro vás tato možnost ta pravá.

 

3. Jak se efektivně připravit na certifikační zkoušku?

Doporučujeme projít všechny otázky v kapitolách – jsou rozděleny do teoretické části a praktické části (zde je pro lepší představu ukázka online přípravného kurzu na Certifikaci – investiční zprostředkovatel (135 min.))


Po rozkliknutí dané kapitoly najdete všechny otázky, které se mohou v testu vyskytnout. Navíc jsou rozděleny na otázky s jednou nebo více správnými odpověďmi:


V části Všechny otázky v této kapitole je dole na obrazovce možnost  Skrýt správné odpovědi a/nebo Skrýt vysvětlení, které je uvedeno u složitějších otázek, aby bylo jasné, z čeho jsou správné odpovědi odvozeny. Můžete si tedy libovolně zobrazit/skrýt co potřebujete. Pořadí otázek ani správných odpovědí se u všech otázek v této kapitole nemění. V testech se pak pořadí otázek a odpovědí mění. Doporučujeme si projít všechny otázky v dané kapitole bez zobrazení správných odpovědí a vyzkoušet si svoji úroveň znalostí, a to dostatečně dopředu. Pokud jste si jisti všemi odpověďmi, projděte si ostatní kapitoly/podkapitoly a následně si zkuste i celkový test kvůli vyzkoušení časového limitu na zkoušce.

Jednou týdně navíc naši IT specialisté analyzují a aktualizují několik milionů již zodpovězených otázek v přípravných testech, a proto vám nabízíme skvělou pomůcku pro orientaci v obtížnosti otázek. Obtížnost je uvedena pro vaši jednodušší orientaci, na co se zaměřit při přípravě, na škále jednoduchá, střední a složitá.

Pozor Spustit nový test v dané kapitole funguje tak, že se ze všech otázek v dané kapitole náhodným výběrem vygeneruje stejný počet otázek, jaký bude v testu (tj. například pouze 5). Jedná se tedy o dílčí test. Tato varianta je tedy zábavnější a přijatelnější než při procházení všech otázek, ale doporučujeme ji až po projití všech otázek. Nemusíte totiž při spuštění testů narazit na všechny otázky. Otázek je v každé kapitole celkem dost. Pořadí otázek v testu se navíc mění, takže se nelze naučit, že např. pouze a) je správně.

Na konec si projděte celkový test, abyste si vyzkoušeli, jak je pro vás takový test náročný na čas, koncentraci i množství otázek. Přejeme hodně štěstí a těšíme se u certifikační zkoušky.

 

4. Co dělat, když se nestíhám připravit na certifikační zkoušku, nebo mě zajímají pomůcky, které by mi mohly pomoci?

V závěrečné fázi přípravy vám nabízíme exkluzivní studijní materiál – pomůcku, která vám pomůže soustředit se jen na to nejtěžší, co vás může potkat a zvýšit vaši úspěšnost u zkoušky – RED 50. Nemusíte se již věnovat všem otázkám, ale jen těm nejtěžším, což vám ušetří drahocenný čas. Celkem se jedná o soubor 50:50:50, t.j. 150 nejtěžších otázek, ve členění jako u zkoušky.

RED 50 si můžete objednat přímo v uživatelském účtu.

Doporučujeme se zaměřit zejména na ty části, které vám nejdou, zejména pak na projití všech otázek v každé kapitole teoretické části a v praktické části.

Obě tyto části jsou v testu hodnoceny 2 body, jsou složitější a mohou tedy být základem vašeho úspěšného složení zkoušky, navíc část obsahující případové studie se v testu hodnotí zvlášť. Otázky s jednou odpovědí se dají projít rychleji a je pravděpodobné, že některé odpovědi již znáte. Sami uvidíte, co vám jde a co ne.