Následné vzdělávání investice - VECTOR Certifikace

Následné vzdělávání investice

Následné vzdělávání investice

  • Neztrácejte čas teoretickými e-learningy
  • Dozvíte se tipy z praxe, získáte náskok před ostatními
  • Poslechněte si výklad od zkušených lektorů
  • Kurz vám uteče jako voda
  • Nakombinujte si kurzy podle svého vlastního výběru
  • Studujte, co vás zajímá
  • Kdykoliv můžete další kurzy doobjednat

K čemu je následné vzdělávání?

Zákon č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu zavádí povinnost zprostředkovatelům investic podle § 14a odst. 2 trvale splňovat podmínku odborné způsobilosti (§ 14b) a důvěryhodnosti.  Minimální počet hodin není stanoven a je na každém zprostředkovateli jak splnění této podmínky doloží. My všem našim klientům doporučujeme absolvovat alespoň 1x ročně online kurz k zopakování odborných znalostí a dovedností.

Jaký program si mám vybrat?

Vyberte si z našich veřejných kurzů, u každého kurzu je uveden rozsah (počet hodin). Kurzy můžete kombinovat dle vlastní volby. Pro následné vzdělávání nezáleží, u které akreditované osoby jste zkoušku absolvovali. 

Jak programy probíhají?

Kurz si můžete objednat na našich webových stránkách. V objednávce nezapomeňte uvést promo kód vaší společnosti. Po uhrazení objednávky se vám zpřístupní obsah a můžete začít studovat. Po splnění všech kapitol se vám otevře krátký závěrečný test a po úspěšném splnění testu vám automaticky vystavíme certifikát nebo osvědčení. 

Pro firmy

Máte již vlastní vzdělávání? Kontaktujte obchod@vectorcertifikace.cz a zjistěte, zda by se dalo využít k následnému vzdělávání.

Často kladené otázky

Důležité je, jaké skupiny odbornosti máte zapsány v registru České národní banky. To si můžete ověřit zdarma online na stránce: Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů (JERRS)

Programy musíte stihnout absolvovat do 31.12. poté se programy i objednávky uzavřou. Od ledna pak otevíráme opět nové kurzy.

Rok, ve kterém jste kurz absolvoval/a je vždy uveden na certifikátu, v poli „číslo certifikátu“ (např. NVP-OTA-2021-1 je certifikát č.1 vydaný v roce 2021).

Mohlo by Vás zajímat

Rizika neregulovaných finančních produktů

Rizika neregulovaných finančních produktů

Následné vzdělávání na investice

Následné vzdělávání na investice

Znalosti v oblasti drahých kovů – základní stupeň

Znalosti v oblasti drahých kovů – základní stupeň

Pozn. Informace uvedené na této stránce vyjadřují názor pracovníků VECTOR Certifikace s.r.o. Soud a případně i pracovníci České národní banky mohou zaujmout odlišný názor.