Investiční příležitosti v roce 2022

Investiční příležitosti v roce 2022

Kdy: 25.4.2022 od 17:30
Kde: Šaldova 388/5, Praha 8 — Karlín (Truhlárna)
Kapacita: 50 míst
Vstupné: zdarma

Zveme vás na první večerní setkání, tentokrát na téma Investiční příležitosti v roce 2022. Čekají vás 3 krátké přednášky investičních odborníků z Česka. Na konci každé přednášky bude vždy prostor položit dotazy přímo řečníkovi. Chcete se dozvědět, jak se mohou vyvíjet kapitálové trhy v roce 2022?

Akce je určena pro investiční poradce a nadšence do investování, kteří ocení rady, tipy a inspiraci ze světa financí. Po skončení akce bude následovat volná diskuze a networking. Poznejte nové kontakty, nenechte si uniknout nové investiční příležitosti. Posláním akce je vytvořit příjemné prostředí pro diskuzi a dotazy z řad účastníků. Rezervujte si místo ihned, kapacita je omezena pouze pro 50 osob. Záznam z akce bude k dispozici na YouTube.

Program

  • 17:00 – 17:30 Registrace
  • 17:30 – 18:00 Jan Kabelka – Je odpovědné investování (ESG) módní trend nebo nutnost
  • 18:00 – 18:30 Jan Maňák – Příležitosti tematického investování
  • 18:30 – 19:00 Jiří Pech – Nenechte se inflací nahnat do rizika, aktuální situace pohledem klienta
  • 19:00 Závěr a networking
Moderátoři
0
Lektoři
0
Míst v sále
0
Minut
0

Vystoupí

kabelka_jan-300
Jan Kabelka, Director of Sales & Investments, KK INVESTMENT PARTNERS

Kariéru ve finančním sektoru začal v roce 1997 v Citibank. V letech 2000–2006 působil v ING Investment Management (C.R.), a.s. jako obchodní ředitel. Poté odešel do skupiny ERSTE, kde pracoval na různých manažerských pozicích v zemích střední a východní Evropy, naposledy jako ředitel podpory prodeje a investičních služeb společnosti Erste Asset Management.

Od února 2013 působil v NN Investment Partners C.R., a.s. (dříve ING Investment Management), kde zastával funkci generálního ředitele.  Byl členem vedení Asociace pro kapitálový trh ČR. Nyní působí v KK INVESTMENT PARTNERS, a.s. jako člen správní rady odpovědný za obchod a investiční služby a partner.

jan-manak-300
Jan Maňák, Ředitel obchodu pro ČR, Polsko a Slovensko, BNP Paribas Asset Management

Krizi roku 1997 prošel jako dealer na peněžních a derivátových trzích (GiroCredit ČR a Erstebank ČR), následně se 6 let staral o Treasury potřeby velkých českých společností aby se 2 roky staral o nabídku investičních produktů České spořitelny.

Od léta 2008 nabízí investiční produkty BNP Paribas Asset Management českým a slovenským klientům. Honzovi přímí klienti jsou privátní bankéři, brokeři, instituce, správci fondů. Nepřímo každý, kdo se někdy zajímal o investice.

jiri-pech-300
Jiří Pech, majitel Pech & Partneři a produktový manažer Broker Trust

Vystudoval Brno International Business School/Nottingham Trent University se zaměřením na ekonomiku a management. Své znalosti dále rozvíjel kurzy pořádanými Wharton University of Pensylvania (účetnictví) a Yale University (finanční trhy). Jako nováček si prošel finanční krizí v roce 2008. Tím získal cennou zkušenost, ze které dodnes čerpá. 

V Broker Trustu působí od podzimu 2014 a jeho hlavní náplní je podpora poradců a školení. Je garantem produktové nabídky, zajišťuje komunikaci s produktovými partnery a koordinuje procesy týkající se oblasti investic. Je členem investičního výboru společnosti Broker Trust, nicméně své zkušenosti z kapitálových trhů sbírá již více než 10 let, především jako dlouhodobý individuální investor. 

Moderuje

Miroslav-skvara-circle-300
Miroslav Škvára, Partner, VECTOR Certifikace

Ing. Miroslav Škvára, MBA se od roku 1993 do roku 2019 věnoval finančnímu poradenství. Přednášel externě na Czech Management Institute Praha a na MÚVS ČVUT. Od roku 2010 se specializuje na vzdělávání v oblasti financí.

Pravidelně publikuje a připravuje webináře na téma finanční gramotnosti. V roce 2016 byl Zlatou korunou jmenován Akademikem roku. Je autorem učebnice Finanční gramotnosti. Dlouhodobě vyučuje předmět Finanční gramotnost na Gymnáziu Voděradská v Praze 10. Působí jako partner ve společnosti VECTOR Certifikace s.r.o.

vojta-zizka-300
Vojta Žižka, Investiční podcast

Vojta Žižka tvoří YouTube kanál a podcast o investování, kde se zajímavými hosty z oboru rozebírá ekonomická témata, kryptoměny, nemovitosti a akcie. Jeho cílem je zpopularizovat investování a udělat z něj mainstreamové téma. Vojta se pohybuje na kapitálovém trhu od roku 2009, kdy začal investovat do technologických firem v USA, zajímá se o realitní trh, kryptoměny a akcie. Má téměř desetiletou zkušenost z českého bankovnictví, kde řídí tým investičních bankéřů, kteří spravují více jak 11 miliard korun retailových klientů.

Partneři

Staňte se partnerem akce, pro více informací kontaktujte info@vectorcertifikace.cz

Přihlásit jako náhradník

Všechna místa na akci již byla zabrána. Můžete se přihlásit jako náhradník a pokud by se nám uvolnilo místo na akci, dáme Vám vědět.

Mohlo by Vás zajímat

Rizika neregulovaných finančních produktů

Rizika neregulovaných finančních produktů

Následné vzdělávání na investice

Následné vzdělávání na investice

Znalosti v oblasti drahých kovů – základní stupeň

Znalosti v oblasti drahých kovů – základní stupeň

Pozn. Informace uvedené na této stránce vyjadřují názor pracovníků VECTOR Certifikace s.r.o. Soud a případně i pracovníci České národní banky mohou zaujmout odlišný názor.